Morinci Anaokulu Konya

Modern ve Güvenli

650 m2 kullanım alanına sahip okulumuz, Deprem Yönetmeliği’ne uygun olarak projelendirilmiştir.

Bodrum kat, giriş kat, sınıfların bulunduğu kat ve idari katlardan oluşan binamızda öğrencilerin rahat kullanımı açısından özenle tasarlanmıştır.

Binamızda Binanın dışı, çevresi ve bahçesi; bina içinde ise koridorlar güvenlik birimince kamera sistemi ile izlenmektedir. 

Yangın algılama sistemi bulunan binada tüm iç kapılar, Yangın Yönetmeliği’ne uygun olarak koridor yönüne açılacak şekilde ve öğrencilere tehlike yaratmayacak şekilde niş içine alınmıştır.

Binamızda ses yayın sistemi, data sistemleri, telefon ve network sistemleri bulunmakta olup modern bir eğitim sistemi için tüm teknolojik altyapı düşünülerek uygulanmıştır.

Ferah Derslikler, Konforlu Etkinlikler

Okulumuzda her yaş grubu için özelleşmiş ferah derslikler rahat ve iyi dinlenme için uyku odaları, mutfak ve yemekhanemiz vardır.

Bina içinde çocukların oyun alanı olarak kullanacakları geniş bir alana ve dış alanda da çocukların güvenle oyun oynayacağı park alanımız mevcuttur.

Önce Sağlık

Mutfakta hijyenik şartlar ön planda tutularak tüm malzemeler paslanmaz çelik ve porselen olarak seçilmiştir.

Sağlıklı beslenme için hazırlanan günlük yemek menülerimiz bulunmaktadır..

İyi Uyku ve İyi Dinlenme

Öğrencilerimizin daha rahat dinlemesi için tasarlanmış,uyku odamız bulunmaktadır.

Okulumuz Dış alanı

Okulumuz dış alanında da havaların güzel olduğu günlerde bahçemizde de eğitim veriyoruz.

Servis araçlarının çocukları güvenli bir şekilde indirip bindirebilmesi için bahçemizde güvenlikli ayrı bir alan oluşturulmuştur.